ЗАЛИШИВСЯ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ПОДАЧІ ПРОЄКТІВ «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2022»

Нагадуємо, що 01 грудня розпочався прийом заявок на конкурс проєктів “Громадський бюджет-2022”.

Дізнатись більше про “Громадський бюджет” можна на сайті міської ради розділ “Громадський бюджет” (https://kostopil-rada.gov.ua/biudzhet-uchasti).

Заявку можна подати за посиланням: https://budget.e-dem.ua/5623410100 або безпосередньо заповнивши анкету (https://docs.google.com/document/d/1eX_cX_0BIdv6su6Pnw277rfaJ6ol9kdj/edit) та надіслати електронною поштою у вигляді електронного документа (у форматі Word, Excel) та сканованого оригіналу підписів з поміткою «Громадський бюджет Костопільської міської територіальної громади» на електронну адресу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності виконавчого комітету Костопільської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Прийом проєктних заявок триває до 01 лютого 2022 року.
Правила участі
1. Хто може бути автором проєкту?
• Автор проєкту – дієздатний громадянин України віком від 14 років, який подає проєкт для участі в конкурсі, проживає та зареєстрований в Костопільській міській територіальній громаді.
2. Проєкти з яким бюджетом можуть бути подані?
• Ви можете подавати загальні, міські та старостинські проєкти.
Загальні проєкти - подані пропозиції, що стосуються мешканців всієї Костопільської міської територіальної громади або декількох населених пунктів різних старостинських округів.
Міські проєкти - подані пропозиції, що стосуються мешканців міста Костопіль.
Старостинські проєкти – подані пропозиції, що стосуються мешканців старостинських округів Костопільської міської територіальної громади.
Загальні проєкти:
- 40 відсотків загальної суми Громадського бюджету (800 тис. грн.);
- проєкти поділяються на великі та малі:
- максимальна сума одного великого проєкту до100 тис. грн.;
- максимальна сума одного малого проєкту – 50 тис. грн.;
- мінімальна кількість голосів для перемоги 150 мешканців громади;
Міські проєкти:
- 30 відсотків загальної суми Громадського бюджету (600 тис. грн.);
- максимальна сума одного проєкту 75 тис. грн.;
- мінімальна кількість голосів для перемоги 100 мешканців міста Костопіль;
Старостинські проєкти:
- 30 відсотків загальної суми Громадського бюджет (600 тис. грн.);
- розподіл між старостинськими округами відбувається наступним чином:
- 8 % Великомидський;
- 5% Великостидинський;
- 5% Гутянський;
- 10% Золотолинський;
- 8% Маломидський;
- 7% Малостидинський;
- 21% Підлужненський;
- 16% Пісківський;
- 5% Пеньківський;
- 15% Яполотський;
- максимальна сума одного проєкту 50% від загальної суми на старостинський округ;
- мінімальна кількість голосів для перемоги 50 мешканців старостинського округу;
3. Скільки проєктів може подати одна особа?
• Від одного автора протягом одного бюджетного року може надходити не більше трьох проєктів і вони можуть стосуватись об’єкта, що належить до комунальної власності територіальної громади (наприклад, вулиці, парку, скверу тощо).
4. Скільки грошей виділено на бюджет участі в цьому році?
• Загальний обсяг видатків на 2022 рік, що планується спрямувати на реалізацію проєктів - до 2 000 000 грн;
5. Скільки підписів потрібно зібрати за проєкт, щоб він був прийнятий?
• За проєкт потрібно зібрати не менше 10 підписів (крім автора проєкту)