До уваги жителів сіл!

Відповідно до розпорядження в.о. міського голови від 6 квітня 2023 року №115-р «Про проведення громадських слухань (шляхом голосування) щодо перейменування вулиць/провулків в сільських населених пунктах Костопільської територіальної громади» оголошується процедура громадського обговорення питання перейменування вулиць в селах, а саме:

• с. Великий Мидськ – вул. Колгоспна
  • с. Осова – вул. 8 Березня
  • с. Тростянець – вул. Першотравнева
  • с. Комарівка – вул. Колгоспна
  • с. Малий Мидськ – пров. 8 Березня
  • с. Рудня – вул.Гагаріна
  • с. Ледне – вул. Ватутіна
  • с. Підлужне – вул. Першотравнева, вул. Жовтнева, вул. Комсомольська, вул. Кузнецова, вул. Гвардійська, вул. Гагаріна/ пров. Гагаріна.
  • с. Велика Любаша – вул. Колгоспна
  • с. Трубиці – вул. Колгоспна, вул. Партизанська, вул. Кузнецова.
  • с. Корчів’я – вул. Ватутіна, вул. Колгоспна, вул. Кузнецова.
  • с. Пісків – вул. Першотравнева, вул. Колгоспна, вул. Федорова.
  • с. Яснобір – вул. Колгоспна, вул. Правди.
  • с. Зуж – вул. 8 Березня.
  • с. Пеньків – вул. Жовтнева.
  • с. Мар’янівка – вул. Гагаріна.

Голосування триватиме 2 місяці (з 10 квітня 2023 року по 10 червня 2023 року).

Закликаємо мешканців  долучитися до процесу перейменування вулиць, назви яких пов'язані з історичними та культурними діячами країни-агресора.

Для цього потрібно у затвердженому розпорядженням переліку обрати вулицю, на якій ви проживаєте та проголосувати за один з варіантів, який сподобався Вам найбільше.

Зробити це можна в старости Вашого старостинського округу  або ж звернутись особисто, з документом, що підтверджує особу та місце проживання,  за адресою: м.Костопіль вул.Незалежності, 7 (каб.24) відділ містобудування, архітектури та землеустрою до 10 червня 2023 року включно!

Станьте частинкою історичних змін рідного села!