Постійні депутатські комісії

Комісія з питань бюджету, фінансів, податків, планування соціального-економічного розвитку, підприємництва, комунального майна та приватизації, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг, міжнародного співробітництва:

Голова комісії: Глудик Тарас Вікторович;
Члени комісії: Алексійчук Ольга Леонідівна;
Ліснічук Андрій Вячеславович;
Зулайкхі Тамара Василівна;
Шарманський Юрій Ярославович;
Кособуцький Олексій Миколайович;
Скоцький Віталій Федорович.

Комісія з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатської діяльності, етики та регламенту, інформаційної політики, соціального захисту, материнства та дитинства:

Голова комісії: Гаврилюк Дмитро Юрійович;
Члени комісії: Білера Олександр Олександрович;
Бірюкова Наталія Олегівна;
Овдійчук Володимир Іванович.

Комісія з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування територій, будівництва та архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, природокористування та охорони довкілля:

Голова комісії: Лещик Анатолій Сергійович;
Члени комісії: Добриднік Олег Миколайович;
Коренчук Андрій Арнольдович;
Москвич Віктор Васильович;
Деркач Валерій Олександрович;
Чижов Юрій Миколайович.

Комісія з питань освіти, науки, духовності і культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та туризму:

Голова комісії: Макарова Тетяна Володимирівна;
Члени комісії: Власова Яна Олександрівна;
Логвинчук Лідія Петрівна;
Михальська Ольга Ярославівна;
Козак Олександр Борисович;
Семенюк Жанна Савеліївна.

Комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, енергозбереження, зв’язку:

Голова комісії: Ващук Сергій Леонідович;
Члени комісії: Дідух Назарій Олександрович;