КП КМР «Костопількомуненергія» повідомляє!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» , ст.20 Закону України «Про теплопостачання», ст.12 Закону України « Про ціни і ціноутворення» КП КМР « Костопількомуненергія» сформувало та подало на розгляд міської ради економічно обґрунтовані тарифи на послуги з постачання теплової енергії на період з 01 жовтня 2022 по 30 вересня 2023 рок . Економічно обґрунтовані тарифи встановлені рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради 6 квітня 2023 року № 53 . Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному вебсайті Костопільської міської ради .

Згідно із п.1 Постанови Міністрів України від 29 квітня 2022 року №502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану», ст.1 Закону України від 29 липня 2022 року №2479-ІХ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» запроваджено мораторій на підвищення цін ( тарифів ) і сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

Законом України від 29 липня 2022 року № 2481-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік забезпечено реалізацію компенсаторних механізмів   для виконання Закону України від 29 липня 2022 року №2479-ІХ та закладено підґрунтя для стабілізації діяльності теплопостачаючих підприємств.

Відповідно до чинного законодавства КП КМР «Костопількомуненергія» повідомляє, що тарифи на послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів на час воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця в якому воєнний стан буде припинено діють тарифи , що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 .

Рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради від 6 квітня 2023 року № 53 .

КП КМР « Костопількомуненергія »